"מקצוענות, יושרה ויחס אישי לכל לקוח"

למשרדנו לקוחות רבים ומרוצים אך לא ולו לקוח אחד לא מרוצה…!

משרד עורך דין עמיר סגל קיים למעלה משני עשורים ומצטיין ביחס האישי ובדאגה הפרטית לכל לקוח ולקוח.

המשרד היה ממוקם שנים רבות במרכז תל אביב ולפני כעשור עבר לכפר סבא, מקום מגוריו של עורך דין סגל.

המשרד ממוקם בכניסה לכפר סבא סמוך לצומת רעננה.

למשרדנו, תודעת שירות גבוהה והלקוח באמת עומד במרכז!

בהתאם – ובאופן מאד חריג למשרדי עורכי דין – אין כל גורם ביניים מקשר בין הלקוח ובין עורך דין סגל – עורך דין ותיק ובעל מוניטין – המטפל באופן אישי בכל ענייניו של הלקוח של המשרד.

בהתאם למדיניות זו שנקבעה על ידי עורך הדין סגל, בין עורך דין סגל ובין לקוחותיו קיים קשר בלתי אמצעי. כך למשל, הוא (ולא מזכירתו) זה שעונה אישית לכל לקוח המתקשר טלפונית למשרד על מנת לקבל את שירותיו.

לעורך דין סגל מוניטין רב שנים של יושרה, אמינות, יסודיות ומקצועיות. עורך דין סגל מאמין שיחסים בין לקוח לעורך דינו חייבים להיות יחסים המבוססים על אימון ושתפקידו של עורך הדין הוא ליתן ללקוח את הביטחון שעניינו מצוי בידיים טובות ובכך להסיר ממנו חלק נכבד מהנטל הנפשי שכרוך בענין שהועבר לטיפול עורך הדין.

לעולם, הדבר היחיד שעומד לנגד עיני עורך דין סגל הוא טובת הלקוח.

עורך דין סגל משמש בין השאר כספק של משרד הביטחון בתחום דיני העבודה, כמנהל מיוחד מטעם המוסד לביטוח לאומי לבדיקת הוכחות חוב של עובדים של מעבידים שהגיעו לפירוק או פשיטת רגל ועוד. כמו כן משמש עורך הדין סגל מזה מספר שנים כמגשר מוסמך.

למשרדנו לקוחות רבים ומרוצים אך לא ולו לקוח אחד לא מרוצה…!

לצד עיסוקיו המקצועיים מקפיד עורך הדין סגל בכל שנות עיסוקו לעסוק בתרומה לקהילה ובמסגרת זו הוא מילא וממלא בהתנדבות תפקידים רבים ומגוונים בקהילה בתחומים הקשורים בחינוך, נוער בסיכון, חיזוק הקשר עם התפוצות ועוד.